BALETS BĒRNIEM ĶEKAVĀ

PIRMDIENĀS un TREŠDIENĀS Plkst. 16.15 👉 grupa 4-5 gadus veciem bērniem Plkst. 17:00 👉 grupa bērniem no 6 gadu vecuma

Balets bērniem ir lieliska iespēja iemācīties sajust savu ķermeni, attīstīt elastību un grāciju, izturību un koncentrēšanos. Balets bērniem ir lieliska iespēja iemācīties sajust savu ķermeni, attīstīt elastību un grāciju, izturību un koncentrēšanos.

Balets bērniem nav tikai dejošana, tas ir klasiskās deju mākslas virsotne, vesels dzīvesveids. Bērnu baleta nodarbības maina cilvēku visās sfērās: veselībā, skaistumā, gribā, izglītībā un kultūrā. Balets bērniem nav tikai dejošana, tas ir klasiskās deju mākslas virsotne, vesels dzīvesveids. Bērnu baleta nodarbības maina cilvēku visās sfērās: veselībā, skaistumā, gribā, izglītībā un kultūrā.

Tas prasa daudz pūļu un rūpības, bet tas arī dod daudz. Bērnu balets attīsta elastību, spēku, grāciju, pareizu stāju un ir labs veselībai. Pēc bērnudārza un skolas nodarbībām ir tik svarīgi izstiept nogurušo ķermeni, saliekto mugurkaulu, stīvos muskuļus, iegūt enerģiju un prieku. Tas prasa daudz pūļu un rūpības, bet tas arī dod daudz. Bērnu balets attīsta elastību, spēku, grāciju, pareizu stāju un ir labs veselībai. Pēc bērnudārza un skolas nodarbībām ir tik svarīgi izstiept nogurušo ķermeni, saliekto mugurkaulu, stīvos muskuļus, iegūt enerģiju un prieku.

Baleta nodarbības bērniem audzina atbildību, centību, spēju strādāt ar sevi un spēju sasniegt izvirzītos mērķus. Balets bērniem atklāj iekšējo potenciālu, radošo svītriņu, palielina prāta spēku, dod zināšanas par mūziku, kultūru, vēsturi. Baleta nodarbības bērniem audzina atbildību, centību, spēju strādāt ar sevi un spēju sasniegt izvirzītos mērķus. Balets bērniem atklāj iekšējo potenciālu, radošo svītriņu, palielina prāta spēku, dod zināšanas par mūziku, kultūru, vēsturi.

Nodarbībai nepieciešams:

  • mazais vingrošanas paklājiņšmazais vingrošanas paklājiņš
  • baletam piemērots, ērts apģērbsbaletam piemērots, ērts apģērbs
  • baleta apavibaleta apavi

Lūgums grupas nodarbībai iepriekš pieteikties pa T:29428561

vairāk info zvanot pa tālruni: 20114440
vai rakstot e-pastā studijatevkekava@gmail.com
Nodarbības maksa 7 EUvairāk info zvanot pa tālruni: 20114440
vai rakstot e-pastā studijatevkekava@gmail.com
Nodarbības maksa 7 EUR

0

Pirkumu grozs