MŪZIKA UN KUSTĪBA MAZUĻIEM 

Telpās ir iespējams ievērot MK noteikumos noteikto distanci un citus drošības pasākumus, kā arī nodrošināt telpu vēdināšanu.

Nodarbības no 6m, 1. un 2. gadu vecuma bērniem

  • Ceturtdienās 10.00 – 2 g. vecumam
  • Ceturtdienās 11.00 – 1 g. vecumam
  • Ceturtdienās 12.00 – 6 mēnešu -1 g. vecumam

Jūsu bērniņam patīk dziedāt? Viņš ir kustīgs ziķeris vai lustīga jaunkundze? Varbūt kautrīgs vērotājs? Bērniņam interesē viss jaunais, instrumenti, kas rada skaņu un mūziku? Bumbas, riņķi, lentas un citas dinamiskas un fantāziju raisošas lietas?

Orff mūzika ļauj to visu apvienot radošā un piesātinātā veidā. Programma ir balstīta uz pasaulē atzītās vācu komponista, pedagoga Carl Orff izstrādātās muzikālās apmācības metodes “Mūzika bērniem” (Schulverk). Nodarbībās bērniņš attīstās strauji un daudzpusīgi. Tā ir ritma izjūta, koordinācija, dziedāt un muzicēt prasme, spēja klausīties, improvizēt un atdarināt.

Galvenais mērķis ir veicināt katru bērnu justies nepiespiesti, droši un rast prieku saskarē ar mūziku. Kautrīgajiem tas ir dabisks veids kā atbrīvoties un noticēt sev, iegūt pašvērtību. Kustīgajiem, tā ir mūzikas telpa un forma, kurā sevi realizēt. Mazajiem "Mocartiem" šī ir platforma savu spēju attīstībai un labs pamats turpmākām muzikālām gaitām.

Citējot studijas Orff kolēģi: Ja vēlat savam bērnam saulainu bērnību, izvēlieties Orff klasi.

Nodarbības notiek iekštelpās Studija Tev mājīgajās telpās,
Gaismas ielā 2A, Ķekavā (ar atsevišķu ieeju baltajā, jaunajā mājā, aiz T/C Liiba).


! Lūgums, iepriekš pieteikties nodarbībām Facebook vai  tālr. 26640640, sandra@orff.lv
Vienas nodarbības maksa 8 Eur.

0
 .